Bałtyckie Stowarzyszenie Miłośników Historii „PERUN”

zaprasza na

Konferencję o turystyce w Gminie Tychowo pod hasłem:

TYCHOWO ZNANE I NIEZNANE

W maju wraz z Burmistrzem Tychowa Robertem Falaną rozpoczynamy cykl spotkań z mieszkańcami naszej Gminy, aby móc przybliżyć wszystkim atrakcje turystyczne, które nas otaczają. Zwieńczeniem tych spotkań będzie konferencja, na której przedstawione zostaną wszystkie atrakcje, które przyczynią się do rozwoju turystyki w naszym regionie.

Na spotkaniach omawiane będą miejsca, które są już przystosowane do potrzeb turystyki, ale również takie, przy których będzie trzeba popracować fizycznie jak i pozyskać dla nich pewne środki finansowe. Mamy dookoła nas piękną przyrodę, pomniki historii oraz duży potencjał w turystyce militarnej.

O niektórych miejscach wszyscy dobrze wiedzą tak jak np. Trygław – słynny głaz narzutowy na Tychowskim Cmentarzu, ale są również takie, o których wie niewielu z nas i tutaj np. Stare Dębno, w którym znajdują się pozostałości murów Zamku Rycerskiego z połowy XIV wieku.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich miłośników przyrody, turystyki i historii, razem możemy stworzyć trasy turystyczne na bardzo wysokim poziomie, które przyczynią się do rozwoju, nie tylko turystycznego, Naszej Gminy.

W tym wydarzeniu wspierać nas będzie Gmina Tychowo oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tychowie.

O terminach spotkań będziemy informować z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Z wyrazami szacunku

Organizator z ramienia BSMH PERUN
Paweł Urbaniak
Tel. 691 633 701
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Reklama
Reklama
Reklama