15 lutego 2014 w gościnnych salach Minibrowaru Kowal w Koszalinie odbył się już trzeci Bal Rekonstruktora organizowany przez Bałtyckie Stowarzyszenie Miłośników Historii „Perun”, w którym wzięli udział zarówno rekonstruktorzy z Koszalina jak również zaproszeni goście. Zabawa zaczęła się o godzinie 20:00 i trwała do późnych godzin nocnych.

Czas miło upływał na zabawie tanecznej, rozmowach i biesiadowaniu. W demokratycznym głosowaniu wybrano Królową i Króla Balu. Tegoroczną Królową została Iwona Ducek, a Królem Janusz Lazar. W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, mamy nadzieje że wszyscy wyszli z balu zadowoleni i zapraszamy na IV Bal Rekonstruktora w roku 2015.

Chcieliśmy również podziękować Arturowi Piątkowi i załodze Minibrowaru Kowal za profesjonalne przygotowanie i obsługę naszej imprezy i smaczne potrawy serwowane podczas balu.

Więcej…

 

Bałtyckie Stowarzyszenie Miłośników Historii "Perun" zaprasza na tradycyjny Bal Rekonstruktora - wszystko oczywiście w klimatach lat dwudziestych, trzydziestych i czterdziestych XX wieku. Tym razem będziemy gościć w salach Minibrowaru Kowal w Koszalinie.

Data: 15.02.2014
Godzina: 20:00
Adres: ul. Grunwaldzka 1A, Koszalin
Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub pocztą elektroniczną:
  • tel. 691404115
  • Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama