15 lutego 2014 w gościnnych salach Minibrowaru Kowal w Koszalinie odbył się już trzeci Bal Rekonstruktora organizowany przez Bałtyckie Stowarzyszenie Miłośników Historii „Perun”, w którym wzięli udział zarówno rekonstruktorzy z Koszalina jak również zaproszeni goście. Zabawa zaczęła się o godzinie 20:00 i trwała do późnych godzin nocnych.

Czas miło upływał na zabawie tanecznej, rozmowach i biesiadowaniu. W demokratycznym głosowaniu wybrano Królową i Króla Balu. Tegoroczną Królową została Iwona Ducek, a Królem Janusz Lazar. W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, mamy nadzieje że wszyscy wyszli z balu zadowoleni i zapraszamy na IV Bal Rekonstruktora w roku 2015.

Chcieliśmy również podziękować Arturowi Piątkowi i załodze Minibrowaru Kowal za profesjonalne przygotowanie i obsługę naszej imprezy i smaczne potrawy serwowane podczas balu.

Więcej…

 

Wpłaty na bal prosimy przesyłać na konto:

82 8566 0003 0600 2635 5005 0001

Bałtyckie Stowarzyszenia Miłośników Historii "PERUN"
ul. Lechicka 68/1
75-845 Koszalin

Z dopiskiem "Bal" (w przypadku wpłat za grupę prosimy podać nazwę grupy).

Prosimy o dokonanie wpłaty do 30 stycznia 2014.

 

3.01.2014 przeprowadziliśmy rozmowy z przedstawicielami motelu Victoria w Koszalinie.

Motel jest dogodnie położony, nie ma problemu z dojazdem, jest parking. Koszt noclegu (bez rabatu) w pokoju dwuosobowym to 60 zł ze śniadaniem (50 zł bez śniadania). Są też dwa pokoje pięcioosobowe - koszt noclegu dla jednej osoby to 45 ze śniadaniem. W przypadku zgłoszenia większej ilości osób przewidziany jest rabat.

Pokoje mają dobry standard, w każdym pokoju jest łazienka.

Więcej…

 

Bałtyckie Stowarzyszenie Miłośników Historii "Perun" zaprasza na tradycyjny Bal Rekonstruktora - wszystko oczywiście w klimatach lat dwudziestych, trzydziestych i czterdziestych XX wieku. Tym razem będziemy gościć w salach Minibrowaru Kowal w Koszalinie.

Data: 15.02.2014
Godzina: 20:00
Adres: ul. Grunwaldzka 1A, Koszalin
Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub pocztą elektroniczną:
  • tel. 691404115
  • Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama