Partnerzy

Wyposażenie

Kalendarium

Serdecznie prosimy o Wasze 1,5% podatku :)

Szanowni Państwo :)

Serdecznie chcielibyśmy prosić o wsparcie działań BSMH Perun i Koszalińskiego Plutonu Modelarskiego. Możecie nas wesprzeć przy rozliczeniu formularza PIT za rok 2023 swoim 1,5% podatku. Wystarczy wpisać

KRS: 0000270261
DOPISEK: BSMH PERUN 14314

Środki pozyskane w ten sposób zostaną przeznaczone na organizację Bałtyckiego Festiwalu Modelarskiego i udział w nim najmłodszych modelarzy.

Z góry dziękujemy za wsparcie :)
https://fsmm.pl/14314/xiii_baltycki_festiwal_modelarski

105. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego

27 grudnia 1918 roku wybuchło Powstanie Wielkopolskie – narodowy zryw, który zakończył się zwycięstwem i włączeniem terenów Wielkopolski w granice Rzeczpospolitej. Dla jego uczczenia, w 105. rocznicę Powstania, na koszalińskim cmentarzu odbył się apel pamięci podczas którego przytoczono nazwiska 56 Powstańców tu spoczywających, wojskowa asysta oddała salwę honorową, a przedstawiciele władz, służb mundurowych, stowarzyszeń i mieszkańców złożyli kwiaty przy tablicy upamiętniającej wielkopolski zryw.

Obecni byli również przedstawiciele naszego stowarzyszenia, którzy po miejskich uroczystościach, zapalili znicze na mogiłach Powstańców Wielkopolskich. Warto dodać, że jednym z członków delegacji był wnuk uczestnika walk powstańczych.

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt

Miłych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia,
spędzonych w rodzinnej atmosferze w cudownym blasku choinki
oraz wszelkiej pomyślności i zdrowia w Nowym Roku
życzą członkowie BSMH Perun

Reklama